Forks FEM 2A - 40x130x1200mm
€220.00
Prices exclude VAT.
Free shipping
Available, delivery time: 2-5 days
Product number:
SW33535
Description
Forks FEM 2A - 40x130x1200mm
Properties
| Befestigungsart: | A |
|---|---|
| Bodenfreiheit: | 76 mm |
| Clipabstand/Gabelhöhe: | 407 mm |
| Dicke: | 40 mm |
| Gabelzinkenart: | FEM/ISO-Hakenbefestigung |
| KleinsterHakenabstand: | 382 mm |
| Nutzlänge: | 1200 mm |
| Produktart: | Gabelzinke |
| Weight: | 55 kg |