Forks FEM 2A - 35x130x1200mm / 2300kg
€250.00
Prices exclude VAT.
Free shipping
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
SW33533
Description
Forks FEM 2A - 35x130x1200mm / 2300kg
Properties
| Befestigungsart: | A |
|---|---|
| Bodenfreiheit: | 76 mm |
| ClipabstandGabelhöhe: | 407 mm |
| Dicke: | 35 mm |
| Gabelzinkenart: | FEM/ISO-Hakenbefestigung |
| Gesamthöhe: | 538 mm |
| KleinsterAbstandZwischenHaken: | 382 mm |
| Lastschwerpunkt: | 500 mm |
| Nutzlänge: | 1200 mm |
| Produkttyp: | Gabelzinken |
| TragfähigkeitProPaar: | 2300 kg |
| Weight: | 50 kg |