Forks FEM 2A - 30x100x1200mm
€147.00
Prices exclude VAT.
Free shipping
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
SW33536
Description
Forks FEM 2A - 30x100x1200mm
Properties
| Attachment Method: | A |
|---|---|
| Clip Distance Fork Height: | 407 mm |
| Fork Thickness: | 30 mm |
| Fork Width: | 100 mm |
| Ground Clearance: | 76 mm |
| Minimum Hook Distance: | 382 mm |
| Mounting Class: | FEM 2 |
| Mounting Standard: | ISO 2328 |
| Mounting Type: | FEM ISO Hakenbefestigung |
| Product Type: | Gabelzinke |
| Usable Length: | 1200 mm |
| Weight: | 40.21 kg |